خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - تصویب دستورالعمل راه اندازی شهرکهای صنعتی خصوصی در کشور :

 

سیدمحمدعلی سیدابریشمی معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت در گردهمایی معاونان عمران و محیط زیست شرکت شهرکهای صنعتی سراسر کشور ، از تصویب دستورالعمل راه اندازی شهرکهای صنعتی خصوصی در کشور خبر داد .

به گزارش شركت شهركهاي صنعتي مازندران ، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران افزود : شهرکهای صنعتی خصوصی میتوانند در رشد صنعتی کشور به سازمان کمک کنند و ما از ایجاد این شهرکها حمایت می کنیم .

سیدابریشمی به کیفی سازی شهرکهای صنعتی اشاره کرد و گفت : اولویت سازمان ، کیفی سازی شهرکهای صنعتی است و فازهای بعدی باید با مطالعه و کار کارشناسی آغاز شود .

وی تأکید کرد : شرکتهای استانی بدنبال اخذ اسناد مالکیت شهرکها و اسناد تفکیکی واحدهای صنعتی باشند تا صنعتگران در سرمایه گذاریها ، با مشکلی روبرو نباشند .

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با بیان اینکه مشکلات راه اندازی یک شهرک یا ناحیه صنعتی بیش از توسعه آن است تصریح کرد : مدیران باید از به هدر رفتن سرمایه های ملی در شهرکهای صنعتی جلوگیری نمایند تا هرچه سریعتر به توسعه صنعتی دست یابیم .

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت : در ایجاد شهرکهای جدید صنعتی باید مکان سنجی و مکان یابی به خوبی انجام شود و این شهرک در بهترین موقعیت و شرایط جغرافیایی راه اندازی شود .

سیدابریشمی به واگذاری شهرکهای صنعتی به شرکتهای خدماتی اشاره نمود و خاطرنشان کرد : باید تمام زیرساختهای شهرکهای صنعتی حتی تصفیه خانه فاضلاب از سوی شرکتهای استانی آماده و سپس واگذار شود و شرکتهای استانی فقط نقش ناظر داشته باشند .

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت کمبود آب را یکی از مشکلات واحدهای صنعتی کشور عنوان کرد و افزود : یکی از راههای جبران کمبود آب ، استفاده از پساب فاضلاب صنعتی و شهری برای انجام فعالیتها و فضای سبز شهرکهای صنعتی است .

سیدابریشمی با بیان اینکه مسئولیت واحدهای صنعتی 11 منطقه ویژه کشور به این سازمان واگذار شده است خواستار تهیه کتابچه شناسایی این واحدهای مستقر در مناطق ویژه شد .

در ادامه این گردهمایی ، علینقی قدس معاون عمران و محیط زیست سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با تأکید بر حمایت از سرمایه گذاران در شهرکها و نواحی صنعتی کشور گفت : کارشناسان استانها نظارت جدی و دقیق بر کار واحدهای صنعتی داشته باشند و صدور مجوزها و واگذاریها باید با رعایت قانون باشد .

معاون عمران و محیط زیست سازمان اضافه کرد : از ایجاد شرکتهای خدماتی در شهرکهای صنعتی کشور استقبال و حمایت می کنیم و شرکتهای استانی نیز بدنبال راه اندازی این شرکتها باشند .

وی با بیان اینکه برای ساخت و سازها ، حریمها باید رعایت شود ، برنظارت دقیق کارشناسان شرکتهای استانی در اجرای پروژه ها ، در شهرکهای صنعتی تأکید کرد .

  


آخرين ويرايش : ۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت : ۰۸:۰۹ قبل‏ازظهر |  


امروز :

دوشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۷

الإثنين ۴ ذي‌القعده ۱۴۳۹

Monday 16 July 2018

روز بهزيستي و تامين اجتماعي  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۵۱ : ۲۰
اذان صبح : ۳ : ۰۴ : ۳۴
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۳ : ۳۸
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۵ : ۳۵
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۵ : ۲۰
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۰۶۰۱۵۲
كل بازديدكنندگان : ۲۶۱۹۲۱۸
نمايش هاي امروز : ۱۰۵۵
بازديد هاي امروز : ۸۵۹
افراد آنلاين : ۱۲۷


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768