خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - رئیس کل دادگستری مازندران : کمیته ویژه حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری در مازندران تشکیل می‌شود :

 

رئیس کل دادگستری مازندران از تشکیل کمیته ویژه حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری در استان خبر داد .

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي مازندران ، حجت الاسلام محمدعلی تقوی فرد در جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری استان گفت : این کمیته در تلاش است تا مشکلات سرمایه‌گذاران را در حدود قوانین و مقررات مرتفع و در جهت حل مسائل سرمایه گذاران گام بردارد .

وی با بیان اینکه وجود مسائل و مشکلات موجب کاهش انگیزه سرمایه‌گذاران می شود گفت : باید زمینه برای سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند با فراهم آوردن زمینه اشتغال و رشد اقتصاد استان ، بنوعی به نظام اسلامی خدمت کنند ، فراهم شود .

تقوی فـرد بر ضرورت تشکیـل کارگروهی جهت تسـریع در رسیـدگی به مسائل و مشـکلات سرمایه گذران تأکید کرد و گفت : با دسته بندی مشکلات سرمایه گذاران ، مشخص شد که بخش عمده این مشکلات ناشی از بی برنامگی و تداخل در امور است و در این میان ، سرمایه گذار دچار سردرگمی و مشکل می شود .

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان نيز در اين جلسه گفت : عزم و اراده ای جدی در جهت کمک به سرمایه‌گذاران ، از سوی تشکیلات قضایی وجود دارد و متأسفانه در برخی موارد اقداماتی را مشاهده می‌کنیم که نه تنها در جهت کمک به مسائل و مشکلات سرمایه گذاران نیست بلکه باعث مشکل و سردر گمی سرمایه گذاران می‌شود .

حجت الاسلام اسد اله جعفری با تأکید بر ضرورت پیشگیری از بروز نارسایی و مشکلات در امر سرمایه گذاری تصریح کرد : هدف این کمیته ، حل مشکلات سرمایه‌گذار و رفع مشکلات بیکاری که خود باعث بروز ناهنجاری در جامعه می شوند ، بوده و در این راستا ضروری است از هر اقدامی که می‌تواند در امر سرمایه‌گذاری مشروع ، مانع ایجاد می‌کند رفع مشکل شود .

 


آخرين ويرايش : ۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت : ۰۸:۰۹ قبل‏ازظهر |  


امروز :

دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶

الإثنين ۲۹ ربيع الاول ۱۴۳۹

Monday 18 December 2017

روز وحدت حوزه و دانشگاه*شهادت آيت الله دکتر مفتح (1358ش)  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۷ : ۰۴ : ۰۰
اذان صبح : ۵ : ۳۱ : ۱۹
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۴ : ۰۴
غروب آفتاب : ۱۶ : ۴۴ : ۰۶
اذان مغرب : ۱۷ : ۰۳ : ۳۵
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۳۶۲۹۰۳۵
كل بازديدكنندگان : ۲۳۴۸۱۶۸
نمايش هاي امروز : ۱۱۸۱
بازديد هاي امروز : ۸۴۰
افراد آنلاين : ۸۳


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768