خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - 733 شهرک و ناحیه صنعتی در مرحله واگذاری زمین به صنعتگران :

 

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ضمن ارائه گزارشی از وضعیت شهرکها و نواحی صنعتی در سراسر کشور اعلام کرد : 733 شهرک و ناحیه صنعتی در مرحله واگذاری زمین به صنعتگران قراردارند .

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي مازندران ، سید محمدعلی سیدابریشمی در کارگاه هم اندیشی وزارت صنعت ، معدن و تجارت که با حضور نوروز زاده و صالح نيا معاونين وزير و اصحاب رسانه برگزار شد گفت : سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و واحدهای تابعه استانی آن ، بعنوان سازمان توسعه ای تعیین شده و امور حاکمیتی آنها مشمول واگذاری نمی باشد .

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت با تأکید بر اینکه این سازمان بعنوان یکی از سازمانهای توسعه ای ، زیر مجموعه وزارت صنعت ، معدن و تجارت در حوزه های توسعه صنایع کوچک کشور و ایجاد زیرساختهای صنعتی ، مشغول فعالیت می باشد افزود : درحال حاضر 31 شرکت شهرکهای صنعتی استانها بعنوان بازوان اجرایی سازمان در سراسر کشور مشغول خدمت رسانی به صاحبان صنایع کوچک و عموم صنعتگران مستقر در شهرکهـا و نواحی صنعتی کشور هستند .

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در ادامه ، به ماهیت سازمانهای توسعه ای اشاره و تصریح کرد : سازمانهای توسعه ای نهادهایی هستند که با توجه به شرایط و ویژگیهای اقتصاد و صنعت و نیازمندیهای آنها و جهت گیری راهبردی اقتصاد و صنعت کشور و در نبود سازمانهای مشابه ، به طراحی خدمات ، بطور عام در جهت توسعه اقتصاد و بطور خاص در راستای توسعه صنعتی ، می پردازند .

به اعتقاد سیدابریشمی ، سازمانها و نهادهای توسعه ای ، بعنوان یکی از ابزارهای مورد تأیید در فرآیند توسعه صنعتی می توانند نقشی ممتاز در ایجاد تحول و ارتقاء سطح کارایی صنعت کشورها داشته باشند .

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت در ادامه ، با اشاره به اینکه 943 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در سراسر کشور مستقر هستند افزود : درحال حاضر اراضی صنعتی733 شهرک و ناحیه صنعتی در حال بهره برداری هستند .

سیدابریشمی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه صنایع کوچک 92 درصد سهم صنایع کل کشور را بخود اختصاص داده است خاطر نشان کرد : در حال حاضر 81 هزار واحد صنعتی کوچک با اشتغالی بالغ بر یک میلیون نفر در سراسر کشور وجود دارد .


آخرين ويرايش : ۶ آذر ۱۳۹۳ - ساعت : ۱۲:۰۹ بعدازظهر |  


امروز :

دوشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۷

الإثنين ۴ ذي‌القعده ۱۴۳۹

Monday 16 July 2018

روز بهزيستي و تامين اجتماعي  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۵۱ : ۲۰
اذان صبح : ۳ : ۰۴ : ۳۴
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۳ : ۳۸
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۵ : ۳۵
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۵ : ۲۰
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۰۶۰۱۵۴
كل بازديدكنندگان : ۲۶۱۹۲۲۰
نمايش هاي امروز : ۱۰۵۷
بازديد هاي امروز : ۸۶۱
افراد آنلاين : ۱۲۷


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768