خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - معاون صنايع كوچك سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران : شرکتهای دانش بنیان از تخفيفات مناسبي بهره مند مي شوند :

معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از ارائه تخفیف به شرکتهای دانش بنیان متقاضی استقرار در شهرکها و نواحی صنعتی و شهرکهای فناوری در آینده نزدیک خبر داد و گفت : از ابتدای سالجاری تاکنون 96 واحد صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی کشور ، در زمره شرکتهای دانش بنیان قرار گرفت .

به گزارش روابط عمـومی شركت شهركهـاي صنعتي مازندران ، غلامرضـا سلیمـانی اظهـار داشت : براساس مصوبه جدید ، واگذاری زمین در شهرکها و نواحی صنعتی و شهرکهای فناوری به شرکتها و مؤسسات دانش بنیان ، با شرایط و تخفیف مناسبی صورت می گیرد .

عضو هیأت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با اشاره به عضویت معاونان صنایع کوچک استانها در کارگروه استانی ارزیابی شرکتها و مؤسسات دانش بنیان افزود : با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی ، پیگیر اخذ تسهیلات برای واحدهای صنعتی دانش بنیان هستیم .

وی در ادامه ، به طرح لیزینگ محصولات دانش بنیان اشاره کرد و بيان داشت : با همکاری این صندوق و پارک فناوری پردیس از طریق فن بازارهای منطقه ای ، به خریداران محصولات دانش بنیان تسهیلات ارائه می شود .

این عضو هیأت مدیره سازمان ضمن تأکید برظرفیت مناسب ایجاد شده در شهرکها و نواحی صنعتی کشور خاطرنشان کرد : ‌درحال حاضر 733 شهرک و ناحیه صنعتی و 4 شهرک فناوری در حال واگذاری زمین به متقاضیان است .

سلیمانی با بیان اینکه تاکنون حدود 300 واحد صنعتی مستعد دانش بنیان در شهرکها و نواحی صنعتی شناسایی شده است تصريح كرد : سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران جهت ثبت نام و طی مراحل مربوطه در سامانه daneshbonyan.ir به آنها کمک خواهد کرد .

وی ادامه داد :‌ برخی از واحدهای صنعتی ما دانش بنیان یا مستعد دانش بنیان هستند ولی بدلیل مشغله کاری یا عدم اطلاع کافی از نحوه اخذ مجوز دانش بنیان وارد این فرآیند کاری نمی شوند لذا سازمان با اطلاع رسانی و برنامه های حمایتی خود ، زمینه دانش بنیان شدن واحدهای مذکور را فراهم می کند .


آخرين ويرايش : ۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت : ۰۹:۰۹ قبل‏ازظهر |  


امروز :

دوشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۷

الإثنين ۴ ذي‌القعده ۱۴۳۹

Monday 16 July 2018

روز بهزيستي و تامين اجتماعي  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۵۱ : ۲۰
اذان صبح : ۳ : ۰۴ : ۳۴
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۳ : ۳۸
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۵ : ۳۵
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۵ : ۲۰
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۰۶۰۱۵۶
كل بازديدكنندگان : ۲۶۱۹۲۲۲
نمايش هاي امروز : ۱۰۵۹
بازديد هاي امروز : ۸۶۳
افراد آنلاين : ۱۲۷


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768