خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - احساني معاون استاندار مازندران : شورای سرمایه‌گذاری در مازندران تشکیل شد :

معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استاندار مازندران با تأکید بر ارتقاء صادرات در استان گفت : شورای سرمایه گذاری در مازندران تشکیل شد .

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي مازندران ، علی احسانی در جلسه کارگروه توسعه صادرات مازندران ، صادرات را یکی از محورهای بنیادین توسعه استـان دانست و گسترش فعالیتها در این زمینـه را با توجـه به ظرفیتهـای استان ، امکان پذیر دانست .

وی افزود : مازندران از بُعد صادرات صنعتی بیش از سه چهارم حجم صادراتی کشور را بخود اختصاص داده و با تشکیل شورای سرمایه گذاری ، بستر مناسبي در راستای افزایش فعالیتها در این بخش ، در حوزه محصولات فرآوری و غیرفرآوری ايجاد خواهد شد که تعهدات مازندران را افزایش خواهد داد .

معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار مازندران ، مجانبت صنعت با بخشهای کلان کشاورزی در استان با شرط توجه به محیط زیست را زمینه ساز ایجاد و رونق فعالیتهای مبتنی بر پتروشیمی دانست و تصریح کرد : در سفر اخیر به کشور روسیه و حضور در استان آستراخان و در پی مذاکرات چند روزه ، زمینه های فعالیت صادراتی مازندران با این کشور افزایش یافته و بزودی شاهد ارتقاء سطح مراودات تجاری استان با آستراخان خواهیم بود .

احسانی افزود : مهمترین مشکل در جهت کاهش توان صادراتی استان نواقص و مشکلات راههای ارتباطی نظیر مسیرهای هوایی ، زمینی و ریلی بوده و خطوط دریایی ، یکی از بهترین گزینه ها در این مورد می باشد که با برنامه ریزی در این بخش و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی میتوان کاستی ها را مورد بررسی قرار داده و زمینه گسترش فعالیت صادراتی در این بخش را  نیز فراهم کرد .

وی کمبود کانتینرهای حمل و نقل بخصوص کانتینرهای یخچال دار برای جابجایی میوه ، تره بار و اقلام فاسد شدنی را از مواردی دانست که با بهره گیری از توان بخش خصوصی و انعقاد تفاهم نامه با کانتینرداران ، میتوان این کاستی را نیز جبران نمود .

معاون استاندار مازندران ، بر لزوم همکاری بانکها در زمینه اعطای تسهیلات به سرمایه گذاران و تولید کنندگان تأکید کرد و گفت : بانکهای استان بویژه بانک توسعه صادرات بعنوان بانک تخصصی و متولی اصلی در این زمینه باید از تمامی توان خویش در راستای اعطای تسهیلات کم بهره به صادرکنندگان اقدام نموده و حمایت از این قشر توسعه آفرین را سرلوحه عمل خویش قرار دهد .

احسانی بر لزوم همکاری همه جانبه دستگاههای اجرایی مرتبط با این بخش و استقبال از پیشنهادهای سازنده مدیران و فرهیختگان در راستای توسعه صادرات استان تأکید کرد و حمایت از بخشهای سرمایه گذاری و صادراتی را مورد تأکید مضاعف قرار داد .

 


آخرين ويرايش : ۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت : ۰۹:۰۹ قبل‏ازظهر |  


امروز :

دوشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۷

الإثنين ۴ ذي‌القعده ۱۴۳۹

Monday 16 July 2018

روز بهزيستي و تامين اجتماعي  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۵۱ : ۲۰
اذان صبح : ۳ : ۰۴ : ۳۴
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۳ : ۳۸
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۵ : ۳۵
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۵ : ۲۰
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۰۶۰۱۴۹
كل بازديدكنندگان : ۲۶۱۹۲۱۵
نمايش هاي امروز : ۱۰۵۲
بازديد هاي امروز : ۸۵۶
افراد آنلاين : ۱۲۷


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768