خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - مدیرعامل شركت شهرکهای صنعتی مازندران خبر داد ؛ واحدهای توليدي آلاينده و متخلف محيط زيست به مراجع قضايي معرفي مي شوند :

 

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران گفت : واحدهاي توليدي آلاينده و متخلف در حوزه محيط زيست ، به مراجع قضايي معرفي مي شوند .

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي مازندران ، سيد مصطفی موسوی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات ناحيه صنعتی میرود كه در سالن اجتماعات فرمانداری بابلسر برگزار شد با بیان اینکه اين ناحیه صنعتی از ابتدا توسط سازمان جهاد کشاورزی مکانیابی گرديده و مسئولیت اداره آن از سال 87 به وزارت صنعت ، معدن و تجارت واگذار شد اظهار داشت : یکی از مهمترین مشکلات این ناحيه صنعتي ، از بدو تأسیس تاکنون ، بحث ایجاد تصفیه‌خانه بود .

وی صنعت را یکی از نیازها و ضروریات اصلی و سبب رونق تولید و اشتغال در کشور دانست و افزود : در این ناحيه صنعتي برای 700 نفر اشتغال‌زایی شده است .

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران با اشاره به اینکه در زمان واگذاری ناحيه صنعتي ميرود به شرکت شهر‌كهای صنعتی ، هیچگونه بودجه و اعتباری تخصیص نیافت بیان داشت : در شروع امر ، مبلغ یک ميليارد ريال برای احداث تصفیه‌خانه فاضلاب اختصاص دادیم .

موسوی به اهمیت تصفیه‌خانه فاضلاب ناحيه صنعتي میرود ، بدلیل همجواری در کنار دریا و بحث زیست محیطی اشاره کرد و گفت : تمام تلاش ما رفع مشکلات زیست محیطی در کنار دریا است .

وي با بیان اینکه صنعت باید در خدمت مردم باشد خاطرنشان کرد : نیاز است شهرکها و نواحی صنعتی مازندران بگونه‌ای اقدام به تولید کنند که مشکلات زیست محیطی را بهمراه نداشته باشد ، ما به دنبال تولید و اشتغال هستیم اما نه در هر شرایطی ، رفع مشکل تولید و بیکاری نباید سبب نارضایتی و سلب رضایت مردم شود .

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران حفظ رعایت استاندارد زیست محیطی را در ورودی و خروجی تصفیه‌ خـانه ها مهم برشمرد و با بیـان اینکه باید از تصفیه خـانه ها نگهـداری کنیم نه بهره برداری ، خاطرنشان کرد : پساب را به هر قیمتی وارد تصفیه‌خانه نکنیم ، چون سبب آسیب به تصفیه‌خانه و نابودی آن می‌شود .

موسوی با تأکید به اینکه محیط‌زیست موظف است نظارت دوره‌ای بر تصفیه‌خانه‌ها داشته باشند و با بیان اینکه برخی شرکتها در سطح استان برای اینکه مشکلاتشان هویدا نشود خروجی پساب خود را وارد رودخانه می‌کنند که سبب آلودگی محیط زیست می‌شود بیان کرد : ورودی تمامی تصفیه‌خانه‌ها توسط شهرکهای صنعتی و محیط ‌زیست ، کنترل و نظارت شده و درصورت مشاهده با مشکلات ، با افراد خاطی برخورد می‌شود .

 


آخرين ويرايش : ۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت : ۰۹:۰۹ قبل‏ازظهر |  


امروز :

دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

الإثنين ۳ رجب ۱۴۳۹

Monday 19 March 2018

شهادت حضرت امام علي النقي الهادي(254ق)  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۶ : ۰۳ : ۴۰
اذان صبح : ۴ : ۳۷ : ۳۶
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۵ : ۳۱
غروب آفتاب : ۱۸ : ۰۷ : ۵۸
اذان مغرب : ۱۸ : ۲۵ : ۱۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۳۸۴۸۱۹۴
كل بازديدكنندگان : ۲۴۷۵۵۹۸
نمايش هاي امروز : ۳۹۷
بازديد هاي امروز : ۳۷۲
افراد آنلاين : ۶۱


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768