خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - رشد 470 درصدي انعقاد قرارداد با سرمايه گذاران در شهركهاي صنعتي مازندران :

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي مازندران با اشاره به استقبال سرمايه گذاران در شهركها و نواحي صنعتي استان، از رشد 470 درصدي انعقاد قرارداد در شش ماه نخست سال جاري نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي مازندران سيد مصطفي موسوي  گفت: با توجه به تاكيدات مقام معظم رهبري در سال اقتصاد مقاومتي و در راستاي تكيه بر توليد و اشتغال داخلي اقدامات مناسبي در حوزه جذب سرمايه گذاري در شهركها و نواحي صنعتي استان انجام شده است كه در شش ماهه نخست سال جاري 94 قرارداد واگذاري زمين به وسعت 42 هكتار منعقد شده كه نسبت به مدت مشابه سال قبل در همين مدت 470 درصد رشد داشته است.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي مازندران افزود: براساس قرارداد انجام شده با سرمايه گذاران در مدت مشابه اراضي واگذار شده نيز 380 درصد رشد داشته است.

موسوي با اشاره به دستاوردهاي دولت در ايجاد اشتغال و رونق اقتصادي بيان داشت: تاكنون 1054 هكتار از اراضي شهركهاي و نواحي صنعتي به 2541 واحد توليدي و صنعتي و متقاضيات سرمايه گذاري واگذار شده كه از اين تعداد 1700 واحد با اشتغال 42 هزار نفر و سرمايه گذاري 23 هزار ميليارد ريال به بهره برداري رسيده اند.

 


آخرين ويرايش : ۲ آبان ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۱:۰۸ قبل‏ازظهر |  


امروز :

دوشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۷

الإثنين ۴ ذي‌القعده ۱۴۳۹

Monday 16 July 2018

روز بهزيستي و تامين اجتماعي  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۵۱ : ۲۰
اذان صبح : ۳ : ۰۴ : ۳۴
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۳ : ۳۸
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۵ : ۳۵
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۵ : ۲۰
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۰۶۰۱۶۴
كل بازديدكنندگان : ۲۶۱۹۲۳۰
نمايش هاي امروز : ۱۰۶۷
بازديد هاي امروز : ۸۷۱
افراد آنلاين : ۱۲۸


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768