خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - بهره‌مندی 1587 واحد تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی مازندران از گاز طبیعی :

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: 27 شهرک و ناحیه صنعتی استان به شبکه گاز متصل و 1587 واحد بهره‌بردار مستقر، از مزایای گاز بهره‌مند ‌می‌باشند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی اظهار داشت: اجرای پروژه گازرسانی به شهرک‌ها و نواحی صنعتی یکی از اقدامات شرکت بوده و در همین راستا، در دولت تدبیر و امید 7 شهرک و ناحیه صنعتی به شبکه گاز متصل شدند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: در حال حاضر 27 شهرک و ناحیه صنعتی به شبکه گاز متصل که درمجموع 1587 واحد تولیدی از مزایای گاز طبیعی بهره‌مند‌ می‌باشند.

موسوی با اشاره به مزیت گاز طبیعی در بخش تولید و صنعت خاطرنشان کرد: گازرسانی به واحدهای تولیدی علاوه بر استفاده بهینه از گاز، موجب کاهش آلودگی هوا، کاهش هزینه و ایجاد ارزش‌افزوده بیشتر در واحدهای تولیدی و صنعتی می‌شود.

وی بیان داشت: با همکاری و همراهی شرکت گاز استان، پروژه‌های گازرسانی به شهرک‌ها و نواحی صنعتی، در دست اجرا می‌باشد و توسعه و تقویت شبکه‌های گازرسانی واحدهای تولیدی از اولویت‌های این شرکت است.
آخرين ويرايش : ۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۱:۰۸ قبل‏ازظهر |  


امروز :

پنجشنبه ۲ فروردين ۱۳۹۷

الخميس ۶ رجب ۱۴۳۹

Thursday 22 March 2018
  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۵ : ۵۸ : ۵۵
اذان صبح : ۴ : ۳۲ : ۳۲
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۴ : ۳۳
غروب آفتاب : ۱۸ : ۱۰ : ۴۸
اذان مغرب : ۱۸ : ۲۸ : ۰۵
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۳۸۵۲۲۴۹
كل بازديدكنندگان : ۲۴۷۹۲۶۵
نمايش هاي امروز : ۶۵۱
بازديد هاي امروز : ۵۴۲
افراد آنلاين : ۴۷


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768