خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - تمام مناقصات شرکت شهرک‌های صنعتی در سامانه ستاد انجام می‌شود :

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: با توجه به ابلاغ سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( ستاد )، تمام معاملات و مناقصات شرکت شهرک‌های صنعتی از طریق این سامانه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی اظهار داشت: با توجه به لزوم ایجاد بستر سالم و به‌دوراز رانت‌های اطلاعاتی و تبلیغی در انتخاب پیمانکاران و مشاوران و تأمین‌کنندگان کالا و خدمات در معاملات دولتی، این سامانه طراحی‌شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: تمام اطلاعات مربوط به مناقصات و مزایده‌ها در مجموعه سامانه ستاد بارگذاری شده و همه پیمانکاران، مشاوران و تأمین‌کنندگان کالا و خدمات می‌توانند از طریق این سامانه به‌صورت شفاف، الکترونیکی و به‌دوراز بوروکراسی اداری، در معاملات دستگاه‌های دولتی شرکت نمایند.

موسوی تصریح کرد: این سامانه کاربر را قادر می‌سازد تا کلیه مراحل از ثبت درخواست شرکت در معاملات را به‌صورت غیرمتمرکز و از طریق سیستم یکپارچه انجام دهد.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد سامانه ستاد موجب گسترش امنیت در معاملات با استفاده از فناوری روز دنیا شامل گواهی امضاء الکترونیک خواهد شد.
آخرين ويرايش : ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۰:۰۹ قبل‏ازظهر |  


امروز :

سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷

الثلاثاء ۸ رمضان ۱۴۳۹

Tuesday 22 May 2018

روز بهره وري وبهينه سازي مصرف*روز معدن*روز بزرگداشت ملاصدرا*  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۴۵ : ۵۰
اذان صبح : ۳ : ۰۱ : ۲۳
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۴ : ۱۳
غروب آفتاب : ۱۹ : ۰۳ : ۰۲
اذان مغرب : ۱۹ : ۲۲ : ۳۵
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۳۹۷۱۷۸۱
كل بازديدكنندگان : ۲۵۵۰۸۶۶
نمايش هاي امروز : ۳۹۹
بازديد هاي امروز : ۳۰۵
افراد آنلاين : ۴۷


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768