خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - تسهيلات بانك ها در اختيار توليدكنندگان واقعي قرار گيرد :

مقام عالي دولت در مازندران، در اين جلسه تأكيد كرد: توليدکننده واقعي بايد موردحمايت قرار گيرد و با تصميم سازي درست و توان‌افزايی بانک‌ها، زمينه توان‌افزايی مردم فراهم شود.

به گزارش روابط عمومي شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، محمد اسلامي استاندار مازندران در جلسه شوراي همآهنگي بانک‌های استان با اشاره به اينكه اراده قاطع دولت تدبير و اميد، خروج از ركود اقتصادي و رشد و اعتلاي اقتصادي كشور است گفت: دولت تدبير  و اميد با همه ظرفيت بر اساس سیاست‌های اقتصاد مقاومتي در اين راستا گام برمی‌دارد.

مقام عالي دولت در استان بابیان اينكه هدف و برنامه محوري، توسعه کسب‌وکار و رونق توليد و اشتغال است يادآور شد: بانک‌های استان با تشكيل اتاق فكر و دست‌اندرکاران بخش‌های توليد و اشتغال تلاش نمايند تا اين هدف مهم و راهبردي محقق شود.

اسلامي با اشاره به اينكه براي هدف‌گذاری اقتصادي استان و نقش‌آفرینی بانک‌ها در اين راستا نيازمند انضباط و انسجام فكري و رفتاري هستيم خاطرنشان ساخت: متأسفانه برخي از بانک‌ها نقش مؤثری در جهت تقويت توليد و اشتغال در استان ندارند.

وي با اشاره به اينكه بانک‌ها در زمينه تسهيلات پايش نمايند گفت: تسهيلات اعطايي به واحدهاي توليدي بايد پايش، نظارت و در جهت اهداف پیش‌بینی‌شده هزينه شود.

استاندار بر درك محرومیت‌ها در روستاها و تلاش براي زدودن آن با توسعه اشتغال و توليد مولد در اين مناطق تأكيد كرد و افزود: روستاها به توانمندسازي نياز بيشتري دارند و توانمندسازي فكري بر توانمندسازي مالي اولويت دارد.

نماينده عالي دولت در مازندران هدف طلايي تسهيلات در نظر گرفته‌شده براي روستاييان و تقويت معيشت و اقتصاد روستاها را تثبيت جمعيت روستايي عنوان كرد و تصريح نمود: با تصميم سازي درست و توان‌افزایی بانک‌ها، زمينه توان‌افزایی مردم فراهم شود.

استاندار بابیان اينكه بايد كمك شود تا توليدكننده واقعي حمايت و منابع بانكي بازپرداخت شود اظهار داشت: بانک‌ها بايد كارگشايي و گره‌گشایی كنند و روي کارگشایی‌های بانكي بايد بيشتر كار شود.

اسلامي افزايش اشتغال و رونق توليد را مهم‌ترین هدف برشمرد و تأکید کرد: مردم محتاج ما نيستند و طبع بلندي دارند ليكن وظيفه حاكميت حمايت از مردم و بهره‌گیری از مشاركت آنان است.

استاندار مازندران يادآور شد: با توسعه بازار محصولات توليدي استان، گردش مالي بيشتري در استان محقق می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران نیز در این جلسه گفت: اقدامات مناسبی در بخش پرداخت تسهیلات به بخش صنعت و تولید استان انجام‌شده که همراهی بیشتر بانک می‌تواند در خودکفایی و پویایی واحدهای تولیدی مثمر ثمر باشد.

موسوی تصریح کرد: بر اساس ارزیابی انجام‌شده در بخش تولید، عمده‌ترین مشکل واحدهای تولیدی، سرمایه در گردش، تأمین مواد اولیه و بازاریابی است.

وی خاطرنشان کرد: با حمایت از تولید شاهد ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در استان خواهیم بود. 


آخرين ويرايش : ۱۱ دي ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۲:۱۰ قبل‏ازظهر |  


امروز :

جمعه ۱ تير ۱۳۹۷

الجمعة ۹ شوال ۱۴۳۹

Friday 22 June 2018

روز تبليغ و اطلاع رساني ديني *روز اصناف  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۳۹ : ۴۱
اذان صبح : ۲ : ۴۸ : ۱۷
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۹ : ۳۲
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۹ : ۲۲
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۹ : ۴۳
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۰۱۷۱۰۳
كل بازديدكنندگان : ۲۵۸۴۸۳۲
نمايش هاي امروز : ۴۶۱
بازديد هاي امروز : ۴۴۴
افراد آنلاين : ۸۰


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768