خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - بانک اطلاعات واحدهای توليدی مستقر در شهرک‌های صنعتی مازندران در حال تهيه است :

مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: بانک اطلاعات واحدهای توليدی و صنعتی استان در حال تهيه است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سيد مصطفی موسوی بيان داشت: در سال اقتصاد مقاومتی، توليد و اشتغال و با توجه به ضرورت شناسايی موانع و مشکلات و اطلاع‌رسانی مناسب به واحدهای توليدی و صنعتی، اين شرکت اقدام به تهيه بانک اطلاعات واحدها نموده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: با توجه به ظرفیت‌های موجود در استان در بخش تولید و صنعت، باید اطلاعات دقیق و مناسبی از واحدهای تولیدی، محصولات و کالاهای تولیدشده، آماده و در اختیار سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی قرار گیرد.

موسوی اظهار داشت: حسب دستور استاندار مازندران، تهیه بانک اطلاعات واحدهای تولیدی به شرکت شهرک‌های صنعتی واگذار شده و این شرکت نیز با اطلاع‌رسانی مناسب و همآهنگی با مدیران شهرک‌ها و شرکت‌های خدماتی و صاحبان واحدهای تولیدی، در حال اجرای این پروژه است.

وی تصریح کرد: آمار، نقش مهم در تصمیم‌گیری کلان اقتصادی و توسعه استان دارد و موجب برنامه‌ریزی درازمدت توسعه در استان خواهد شد.
آخرين ويرايش : ۱۷ دي ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۲:۱۰ بعدازظهر |  


امروز :

پنجشنبه ۲ فروردين ۱۳۹۷

الخميس ۶ رجب ۱۴۳۹

Thursday 22 March 2018
  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۵ : ۵۸ : ۵۵
اذان صبح : ۴ : ۳۲ : ۳۲
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۴ : ۳۳
غروب آفتاب : ۱۸ : ۱۰ : ۴۸
اذان مغرب : ۱۸ : ۲۸ : ۰۵
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۳۸۵۲۲۶۹
كل بازديدكنندگان : ۲۴۷۹۲۸۵
نمايش هاي امروز : ۶۷۱
بازديد هاي امروز : ۵۶۲
افراد آنلاين : ۶۵


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768