خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - ضرورت بهره گيري دستگاه هاي اجرايي از فرصت هاي قانوني براي رفع موانع توسعه اقتصادي :

مقام عالي دولت در مازندران، با تأكيد بر اينكه اولويت‌های اصلي، محوري و تعيين‌کننده استان بايد ابتدا سامان يابد تا توان‌افزايی بطور واقعي اتفاق بيفتد يادآور شد: دولت، فرصت‌های لازم قانوني را براي رفع موانع توسعه اقتصادي پیش‌بينی نموده است و دستگاه‌ها بايد از اين فرصت‌ها بهره‌گيری كنند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرک‌های صنعتي مازندران، استاندار در جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان بابیان اينكه گنجاندن واژه فرماندهي در عنوان اين ستاد از سوي مقام معظم رهبري به معناي آن است كه كار بايد بصورت عملياتي دنبال شود گفت: زمان گفتمان سازي و كار تبييني سپری‌شده است و لازم است دستگاه‌ها با بازبيني فعالیت‌ها، موانع كار عملي و چالش‌ها در اين حوزه را شناسايي نمايند تا رفع شود.

رئيس ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان بر ضرورت تغيير نگرش و تحول در نگاه و فكر براي تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتي تأكيد كرد و يادآور شد: امروز بايد هر دستگاهي در اين مسئله كه چقدر سهم و عزم براي رفع موانع اشتغال به‌عنوان مهم‌ترین دغدغه مردم دارد، تأمل كند و براي ايفاي نقش خود به ميدان بیآید.

استاندار با اشاره به اينكه مازندران، ازجمله مسائل كشور نيست بلكه يكي از راه‌حل‌های مسائل كشور است ابراز داشت: همه بخش‌ها بايد متحول كار كنند، بايد در ارتباط با رفع دغدغه‌های اشتغال و معيشت خود را وارسي و حسابرسي كنيم و پاسخگو باشيم.

اسلامي بابیان اينكه دولت فرصت‌های لازم قانوني را براي رفع موانع توسعه اقتصادي پیش‌بینی نموده است و دستگاه‌ها بايد از اين فرصت‌ها بهره‌گیری كنند افزود: شناسايي و رفع موانع و عوامل بازدارنده توليد گام نخست كار در اين راستاست.

وي فعال كردن ظرفیت‌ها را جلوه‌ای مهم از سیاست‌های اقتصاد مقاومتي كه موجب تحرك اقتصادي می‌شود دانست و گفت: پيگيري رفع موانع توليد بايد با نگاه متفاوت دنبال شود و براي ايجاد اشتغال شناخت جامعه هدف ضروري است.

استاندار حفظ اشتغال موجود و صيانت از توليد و افزايش ظرفيت آن و سرمایه‌گذاری‌های جديد را گام‌های مهمي دانست كه همه بايد به دنبال تحقق آن باشند اظهار داشت: بوم گردي، طبیعت‌گردی، صنایع‌دستی و ميراث تاريخي و تمدني ظرفيت خوبي براي فعال نمودن گردشگري استان و تقويت اشتغال است.

مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتي مازندران نيز در اين جلسه گفت: با اجراي اقتصاد مقاومتي و شناسايي عوامل رشد اقتصادي، تقويت توليد داخلي، ايجاد اشتغال، زمينه تحرك و پويايي نيز فراهم می‌شود.

سيد مصطفي موسوي افزود: پروژه‌های عمراني در شهرک‌های صنعتي، در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي و در جهت تكميل زيرساخت بخش توليد و حمايت از صنعت انجام می‌شود.

وي تصريح كرد: اقدامات زيرساختي باهدف توسعه و ايجاد اشتغال و رونق توليد انجام می‌گردد.

رئيس سازمان برنامه‌وبودجه مازندران نيز در اين جلسه گفت: 121 پروژه در سال گذشته در رابطه با اقتصاد مقاومتي در استان انجام‌شده است.

نوربخش افزود: هدايت و نظارت بر اقدامات مربوط به اشتغال و تسريع در دستگاه‌ها براي رونق توليد و اشتغال ازجمله وظايف عملياتي در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي است.
آخرين ويرايش : ۲۴ دي ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۰:۱۰ قبل‏ازظهر |  


امروز :

جمعه ۱ تير ۱۳۹۷

الجمعة ۹ شوال ۱۴۳۹

Friday 22 June 2018

روز تبليغ و اطلاع رساني ديني *روز اصناف  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۳۹ : ۴۱
اذان صبح : ۲ : ۴۸ : ۱۷
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۹ : ۳۲
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۹ : ۲۲
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۹ : ۴۳
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۰۱۷۱۰۱
كل بازديدكنندگان : ۲۵۸۴۸۳۰
نمايش هاي امروز : ۴۵۹
بازديد هاي امروز : ۴۴۲
افراد آنلاين : ۷۸


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768