خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - امربه‌معروف و نهي از منكر موجب كاهش آسيب‌های اجتماعي و كنترل جامعه می‌شود :

مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: فرهنگ‌سازی امربه‌معروف و نهی از منکر در سطح جامعه، وظيفه همگانی است و وظيفه شرعی همه ماست که در اجرای هرچه بهتر و کامل‌تر اين فريضه دينی سهيم باشيم.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سيد مصطفی موسوی در جلسه شورای امربه‌معروف شرکت که با حضور اميری معاون ستاد امربه‌معروف استان برگزار شد اظهار داشت: امربه‌معروف و نهی از منکر يکی از واجبات الهی است و از احکام شرعی ناشی می‌شود و اگر بتوانیم این فریضه را احیا کنیم می‌توانیم بسیاری از آسیب‌های اجتماعی را کاهش دهیم و آنها را کنترل کنیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: بر اساس فرموده‌های مقام معظم رهبری، فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر تذکر است، نه خشونت و درگیری، چرا که نگاه ما به مسائل، يك رويكرد پیشگیرانه و درمانی است تا رویکرد برخوردی.

موسوی اجرای کارهای پژوهشی و آموزشی در حوزه امربه‌معروف را راهکار مهم در احیای این فریضه دانست و بیان داشت: تکریم ارباب‌رجوع، ایجاد آرامش و عدالت در محیط اداری و اصلاح امورات، از برنامه‌های مهم شرکت شهرک‌های صنعتی در حوزه امربه‌معروف و نهی از منکر است.

معاون ستاد امربه‌معروف و نهي از منكر استان نیز در این جلسه گفت: نقدپذیری مسئولین یکی از موضوعات مهم است که سبب بالندگی و رشد افراد و جامعه می‌شود.

امیری افزود: اجرای درست امربه‌معروف و نهی از منکر زمینه رشد فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را در جامعه فراهم می‌سازد و موجب جلوگیری از گسترش فساد در جامعه شده و جامعه را زنده و پویا نگه می‌دارد.

لازم به توضیح است، ساماندهی و اجرای برنامه‌های امربه‌معروف و نهی از منکر، برگزاری منظم جلسات، برگزاری کارگاه آموزشي، معرفی طلایه‌داران و یاوران امربه‌معروف شرکت را می‌توان از مهم‌ترین مصوبات این جلسات نام برد.
آخرين ويرايش : ۷ بهمن ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۱:۱۱ قبل‏ازظهر |  


امروز :

سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷

الثلاثاء ۸ رمضان ۱۴۳۹

Tuesday 22 May 2018

روز بهره وري وبهينه سازي مصرف*روز معدن*روز بزرگداشت ملاصدرا*  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۴۵ : ۵۰
اذان صبح : ۳ : ۰۱ : ۲۳
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۴ : ۱۳
غروب آفتاب : ۱۹ : ۰۳ : ۰۲
اذان مغرب : ۱۹ : ۲۲ : ۳۵
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۳۹۷۱۸۲۷
كل بازديدكنندگان : ۲۵۵۰۹۰۳
نمايش هاي امروز : ۴۴۵
بازديد هاي امروز : ۳۴۲
افراد آنلاين : ۶۹


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768