خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - با هزينه ۶۵۰۰ ميليون ريالي ۵۱ ليتر بر ثانيه به ظرفيت آب شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان اضافه شد :

مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از تأمين ۵۱ ليتر بر ثانيه آب موردنياز واحدهای توليدی استان، با هزينه 6500 ميليون ريال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سيد مصطفی موسوی گفت: آب، يکی از مهم‌ترين عوامل توسعه محسوب می‌شود که نقش مهم و بسزايی در توسعه اقتصادی و صنعتی ايفا می‌کند.

مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به تأمين ۶۴۴ لیتر بر ثانیه آب موردنیاز واحدهای تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، تا پایان سال ۹۵ اظهار داشت: با اقدامات و پیگیری انجام‌شده در راستای تأمین آب در بخش تولید ۵۱ لیتر بر ثانيه به ظرفیت تأمین آب شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان افزوده شد.

موسوی بیان داشت: شهرک‌های صنعتی مرزن‌آباد چالوس ۱۵ لیتر بر ثانیه و لوله‌گذاری به طول ۴ کیلومتر و بااعتبار 1500 میلیون ریال، بندپی بابل 3 لیتر بر ثانیه و اعتبار 1500 میلیون ریال، ساری ۶ لیتر بر ثانیه و هزینه ۱۵۰۰ میلیون ریال و منصورکنده بابل با ۲۷ لیتر بر ثانیه و هزینه 2000 میلیون ریالی انجام‌شده است .

وی تصریح کرد: با تأمين ۵۱ لیتر بر ثانیه آب جدید، مجموع آب تأمین‌شده بخش تولید در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به ۶۹۵ لیتر بر ثانیه افزایش‌یافته است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: درمجموع، برای اجرای این پروژه‌های عمرانی، مبلغ 6500 میلیون ریال از محل منابع داخلی شرکت هزینه شده است.
آخرين ويرايش : ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۱:۱۱ قبل‏ازظهر |  


امروز :

جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶

الجمعة ۶ جمادي‌الثاني ۱۴۳۹

Friday 23 February 2018
  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۶ : ۳۶ : ۵۱
اذان صبح : ۵ : ۱۰ : ۵۲
اذان ظهر: ۱۲ : ۱۱ : ۰۱
غروب آفتاب : ۱۷ : ۴۵ : ۴۲
اذان مغرب : ۱۸ : ۰۳ : ۱۶
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۳۷۷۴۶۰۴
كل بازديدكنندگان : ۲۴۴۲۸۷۷
نمايش هاي امروز : ۵۳۴۸
بازديد هاي امروز : ۸۰۵
افراد آنلاين : ۱۰۵


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768