خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - انعقاد ۱۴۱ قرارداد با سرمايه گذاران در شهرک های صنعتی مازندران :

مديرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران گفت: در سال گذشته ۱۴۱ قرارداد با متقاضيان سرمايه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان منعقد شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی مازندران، سيد مصطفی موسوی اظهار داشت: شهرک های صنعتی علاوه بر تأمين امکانات زيربنايی و زيرساختی مناسب، توجيه‌پذير و اقتصادی، اين زمينه را نيز فراهم می‌سازند تا ضمن حفظ مسائل زيست محيطی و استقرار واحدهای توليدی و صنعتی در کنار يکديگر، زمينه ايجاد همکاری را ايجاد نموده و موجب هم افزایی واحدهای صنعتی شوند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به مزیت‌های استقرار واحدهای تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی بیان داشت: عدم نیاز به کسب مجوز جداگانه از ادارات و سازمانها، کاهش هزینه‌های سرمایه‌ای به دلیل استفاده از خدمات مشترک و تهیه زمین مناسب، از مهمترین مزیتهای سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی است.

موسوی تصریح کرد: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید، اشتغال و در راستای جذب سرمایه‌گذار و همچنین افزایش تولید، ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی، اين شرکت موفق به جذب ۱۴۱ متقاضی سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان شده است.

وی خاطرنشان کرد: با انعقاد ۱۴۱ قرارداد با سرمایه گذاران ۶۳ هکتار زمین برای راه اندازی واحدهای تولیدی، به سرمایه گذاران واگذار شده است.
آخرين ويرايش : ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ساعت : ۰۹:۰۱ قبل‏ازظهر |  


امروز :

دوشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۷

الإثنين ۴ ذي‌القعده ۱۴۳۹

Monday 16 July 2018

روز بهزيستي و تامين اجتماعي  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۵۱ : ۲۰
اذان صبح : ۳ : ۰۴ : ۳۴
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۳ : ۳۸
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۵ : ۳۵
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۵ : ۲۰
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۰۶۰۱۹۲
كل بازديدكنندگان : ۲۶۱۹۲۵۳
نمايش هاي امروز : ۱۰۹۵
بازديد هاي امروز : ۸۹۴
افراد آنلاين : ۱۳۶


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768