خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - رعايت استاندارد، زمينه ساز مصرف کالای ايرانی است :

علی نبيان در جلسه کارگروه استانداردسازی و ارتقاء کيفيت کالا و خدمات استان، با اشاره به نامگذاری امسال به حمايت از کالای ايرانی از سوی مقام معظم رهبری يادآور شد: رعايت استاندارد، زمينه ساز مصرف کالای ايرانی است.

معاون همآهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: رعايت استاندارد، زمينه ساز مصرف کالای ايرانی است.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي مازندران، علی نبيان در جلسه کارگروه استانداردسازی و ارتقاء کيفيت کالا و خدمات استان با اشاره به نامگذاری امسال به حمايت از کالای ايرانی از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: تحقق شعار سال بر اساس تأکیدات رهبر معظم انقلاب، وظیفه ملت و دولت در کنار هم است.

معاون استاندار با بیان اینکه شعار سال زمانی تحقق می باید که تولیدات از کیفیت و استانداردهای لازم برخوردار باشد افزود: همه باید تلاش کنیم تا مازندران را به تراز بالای برخورداری از کالای استاندارد برسانیم و در این راستا، کارگروه استانداردسازی نقش بسیار مهمی دارد.

نبیان تحقق و اجرای شعار سال را وظیفه و تکلیف همه دستگاهها دانست و بر اقدام جهادی در این راستا تأکید کرد و خاطرنشان ساخت: اداره کل استاندارد استان در این خصوص نقش محوری دارد و باید از نقش مطلوب دستگاههای نظارتی نیز برای تحقق این مهم بهره برد و در قالب کار تیمی و جمعی و با همگرایی و هم افزایی، منویات مقام معظم رهبری را عملیاتی نمود.

وی بر نقش اساسی تولیدکنندگان در تحقق شعار سال تأکید کرد و بيان داشت: باید با تولید محصولات کیفی، استاندارد و ارائه خدمات مطلوب پس از فروش، زمینه اجرایی شعار سال از سوی تولیدکنندگان و صنعتگران فراهم شود.

معاون همآهنگی استاندار مازندران بر طراحی سایتی برای برخورداری متقاضیان موافقت اصولی و آگاهی از مؤلفه های استاندارد تأکید کرد و ادامه داد: برای نظارت بر کالا باید نقطه آغاز تا پایان این فرآیند مشخص باشد.

وی رعایت استاندارد را برای همه دستگاه ها یک وظیفه و تکلیف دانست و تصريح كرد: دستگاهها مؤظفند از کالاهای استاندارد و با اولویت کالاهای بومی استفاده کنند.
آخرين ويرايش : ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ - ساعت : ۱۰:۰۱ قبل‏ازظهر |  


امروز :

دوشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۷

الإثنين ۴ ذي‌القعده ۱۴۳۹

Monday 16 July 2018

روز بهزيستي و تامين اجتماعي  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۵۱ : ۲۰
اذان صبح : ۳ : ۰۴ : ۳۴
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۳ : ۳۸
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۵ : ۳۵
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۵ : ۲۰
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۰۶۰۱۸۸
كل بازديدكنندگان : ۲۶۱۹۲۴۹
نمايش هاي امروز : ۱۰۹۱
بازديد هاي امروز : ۸۹۰
افراد آنلاين : ۱۳۵


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768