خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - استاندار مازندران از مدير روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان تقدير كرد :

همزمان با گراميداشت هفته ارتباطات و روابط عمومي، استاندار مازندران در راستاي انعكاس فعاليتها و اقدامات دولت، از مدير روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان تقدير كرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، در متن تقدير محمد اسلامي استاندار از سيدمحمد عمادي آمده است:

هفته روابط عمومي و 27 ارديبهشت، روز ملي ارتباطات و روابط عمومي، فرصت مغتنمي براي تجليل از تلاشگران عرصه اطلاع رساني هوشمندانه، هنرمندانه و آگاهانه است.

حقيقتاً نقش مديران روابط عمومي در گسترش، تعامل و تفاهم بين مديران با كاركنان و مخاطبين و رضايتمندي مخاطبان و ارباب رجوع كه از مصاديق حقوق شهروندي است، نقش ماندگار و اساسي است.

در ادامه اين متن تقدير آمده است: فرصت را غنيمت شمرده و در سال حمايت از كالاي ايراني و هفته روابط عمومي، از تلاشها و مساعي ارزشمندتان در حوزه روابط عمومي و دميدن فضاي اميد و اعتماد به جامعه، با انعكاس فعاليتها و اقدامات دولت تدبير و اميد، تقدير و تشكر مي نمايم.
آخرين ويرايش : ۲ خرداد ۱۳۹۷ - ساعت : ۰۹:۰۳ قبل‏ازظهر |  


امروز :

چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

الأربعاء ۷ شوال ۱۴۳۹

Wednesday 20 June 2018
  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۳۹ : ۱۶
اذان صبح : ۲ : ۴۷ : ۵۴
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۹ : ۰۵
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۸ : ۵۶
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۹ : ۱۷
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۰۱۳۰۷۵
كل بازديدكنندگان : ۲۵۸۱۸۹۵
نمايش هاي امروز : ۳۱
بازديد هاي امروز : ۳۰
افراد آنلاين : ۱۸


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768