خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - پايداری توليد و اشتغال هدف اصلی است :

استاندار مازندران پايدارسازی توليد و اشتغال را هدف مهم بيان کرد و از ثبت هفت هزار و ۵۰۰ تقاضا برای اشتغال روستايی در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي مازندران، محمد اسلامی در جلسه شورای اشتغال استان بابيان اينکه هنوز اشتغال سال ۹۶ در استان کامل جذب نشده است گفت: با اين حال، عملکرد استان در تبصره ۱۶ خوب بوده و سال گذشته ۱۰۰ ميليارد تومان برای اشتغال شش هزار و ۶۰۰ نفر تسهيلات پرداخت‌شده است.

استاندار مازندران با اشاره به اينکه دولت برای فقرزدايی و محروميت‌زدايی گام برداشته است افزود: در این راستا برای شش هزار و ۶۰۰ نفر خوداشتغالی در استان ایجادشده است و درزمینه تسهیلات سامانه بهین یاب نیز، باید پایش لازم صورت گیرد

وی از پایش شهرک‌ها و کارخانه‌های صنعتی استان خبر داد و بيان داشت: پایش در مورد شرکت ها و واحدهای تولیدی استان برای پایداری اشتغال باید صورت گیرد.

اسلامي با اعلام ثبت هفت هزار و ۵۷۶ تقاضا برای اشتغال روستایی استان تصريح كرد: تاکنون بیش از سه هزار پرونده اشتغال روستایی در استان بررسی و رسیدگی شده است.

استاندار مازندران با تأکید بر اشتغال روستایی و فراگیر یادآور شد: باید زمان‌بندی مشخصی برای حوزه اشتغال داشته باشیم و توپ را به زمین یکدیگر نیندازیم.

اسلامی با اشاره به اینکه باید از ظرفیت مردم یاری بهره‌گیری کنیم خاطرنشان كرد: همچنین کسانیکه اعلام ورشکستگی می‌کنند به حیثیت واحدهای تولیدی و اعتبار استان لطمه می‌زنند.

استاندار مازندران پایداری اشتغال و تولید را اولویت مهم برشمرد و تأكيد كرد: برای توسعه اشتغال باید هدف‌گذاری شود تا بتوانیم برنامه‌ها را محقق کنیم و در قالب تبصره ۱۸ در سال جاری بیش از دو تا سه هزار میلیارد تومان اعتبار باید جذب استان شود تا بتوانیم تحولی بزرگ در استان ایجاد کنیم. 


آخرين ويرايش : ۵ خرداد ۱۳۹۷ - ساعت : ۱۰:۰۳ قبل‏ازظهر |  


امروز :

چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

الأربعاء ۷ شوال ۱۴۳۹

Wednesday 20 June 2018
  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۳۹ : ۱۶
اذان صبح : ۲ : ۴۷ : ۵۴
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۹ : ۰۵
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۸ : ۵۶
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۹ : ۱۷
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۰۱۳۰۸۸
كل بازديدكنندگان : ۲۵۸۱۹۰۸
نمايش هاي امروز : ۴۴
بازديد هاي امروز : ۴۳
افراد آنلاين : ۳۱


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768