خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - راه اندازی واحد تملک شده توسط بانک در شهرک صنعتی شهدای محمودآباد :

معاون صنايع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: با حضور يک سرمايه‌گذار جديد، شرکت نگين خـزر محمودآباد که به علت عدم پرداخت بدهی توسط بانک، تملک شده بود، با سرمايه گذاری ۴۵ ميليـارد ريال به سرمايه گذار جديد واگذار و مجدداً راه‌اندازی شده است..

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، کامران علی پور با اشاره به برنامه‌ها و اقدامات اين شرکت برای رفع موانع و مشکلات واحدهای توليدی نيمه فعال و يا غيرفعال که در اثر مشکلات نتوانسته اند تسهیلات دریافتی بانک‌ها را بازپرداخت کنند اظهار داشت: در ستاد تسهیل و رفع تولید، با همکاری تمامی بانک ها در تلاش هستیم تا با استفاده از ظرفیت‌ها، این واحدها را به چرخه تولید بازگردانیم.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی مازندران افزود: تملک واحد تولیدی به نفع هیچ یک از طرفین نیست و تنها به تولید ضربه می‌زند و اشتغال‌زایی که به واسطه راه‌اندازی واحد ایجاد شده را از بین می برد.

علی پور بیان داشت: با حضور یک سرمایه‌گذار جدید، شرکت نگین خزر محمودآباد که به علت عدم پرداخت بدهی توسط بانک، تملک شده بود، با سرمایه گذاری ۴۵ میلیارد ریال به سرمایه گذار جدید واگذار و مجدداً راه‌اندازی شده است.

وی تصریح کرد: با راه اندازی این واحد تولیدی، برای ۱۵ نفر بصورت مستقیم اشتغال ایجاد شده است.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی مازندران ادامه داد: شركت نگين خزر در زمينه صنايع غذايي فعاليت مي كند.

آیین افتتاح و راه اندازی شركت نگين خزر با حضور اسماعیلی نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی، یوسف پور فرماندار، علی پور معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی، توکلی مدیر شهرک صنعتی شهدای محمودآباد و جمعی از مسئولین شهرستانی برگزار شد. 


آخرين ويرايش : ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ساعت : ۱۱:۰۳ قبل‏ازظهر |  


امروز :

چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

الأربعاء ۷ شوال ۱۴۳۹

Wednesday 20 June 2018
  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۳۹ : ۱۶
اذان صبح : ۲ : ۴۷ : ۵۴
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۹ : ۰۵
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۸ : ۵۶
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۹ : ۱۷
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۰۱۳۰۸۱
كل بازديدكنندگان : ۲۵۸۱۹۰۱
نمايش هاي امروز : ۳۷
بازديد هاي امروز : ۳۶
افراد آنلاين : ۲۴


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768