خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - زنان شاغل نقش مهمي در پيشرفت كشور و تحكيم خانواده دارند :

مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: زنان شاغل و کارمند علاوه بر نقش آفرينی در پيشرفت کشور، بايد نقش کليدی خود در زمينه تحکيم خانواده را بخوبی ايفا کنند و اين، خود بسيار حائز اهميت است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، سيد مصطفی موسوی در جلسه تجليل از بانوان شاغل اين شرکت که در راستای رعايت حجاب و عفاف برگزار شد با بيان اينکه حجاب امری ضروری برای انسان است و به او ارزش می‌دهد اظهار داشت: حجاب باعث حفظ قدر و منزلت انسان در جامعه می شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به نگاه اسلام به زن، همواره با حرمت و کرامت است خاطرنشان کرد: اسلام زنان را از اسارت فرهنگ جاهلی نجات داد و باعث حفظ شخصیت از دست رفته آنان در دوران جاهلیت شد.

موسوی بیان داشت: حجاب و عفاف، نماد مقدسي از اسلام و محافظ شخصیت زن مسلمان است.

وی تصريح كرد: زنان شاغل و کارمند علاوه بر نقش آفرینی در پیشرفت کشور، باید نقش کلیدی خود در زمینه تحکیم پیوند خانواده را به خوبی ایفا نمایند که این، خود بسیار حائز اهمیت است.

موسوی افزود: خانواده، مقدس ترین نمادی است که اسلام به تشکیل و حفظ آن تأکید نموده و زن بعنوان یکی از ارکان اصلی خانواده، دو نقش اصلی و اساسی را بر عهده دارد، یکی بعنوان همسر و مدیریت درون خانواده و دیگری بعنوان مادر كه نقش مهم تربیت فرزندان را بر عهده دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران ادامه داد: خانواده، نهاد اصلی و شالوده یک جامعه بشمار می‌رود چرا که وجود این نهاد، به جامعه هویت می بخشد و فروپاشی آن جامعه را به انحطاط می‌کشاند، بنابراین نباید از نقش زنان در جامعه غافل بود.

موسوی با مثبت ارزیابی کردن فعالیت کارکنان زن شرکت شهرکهای صنعتی مازندران تأكيد کرد: فعالیت درست و مثبت کارکنان زن این شرکت، نکته بسیار حائز اهمیتی است و بطور حتم می توان از حضور پر رنگ زنان در بخش های دیگر نیز بخوبی استفاده کرد.

در پایان این مراسم، از بانوان شرکت شهرکهای صنعتی استان در راستای رعایت حجاب و عفاف تقدیر و تجلیل شد.

آخرين ويرايش : ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ساعت : ۰۹:۰۳ قبل‏ازظهر |  


امروز :

چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

الأربعاء ۷ شوال ۱۴۳۹

Wednesday 20 June 2018
  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۳۹ : ۱۶
اذان صبح : ۲ : ۴۷ : ۵۴
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۹ : ۰۵
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۸ : ۵۶
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۹ : ۱۷
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۰۱۳۱۱۸
كل بازديدكنندگان : ۲۵۸۱۹۳۸
نمايش هاي امروز : ۷۴
بازديد هاي امروز : ۷۳
افراد آنلاين : ۵۹


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768