خدمات الكترونيكي پايگاه مناقصات اطلاعيه ها اخبار شركتاخبار - بهره مندی 593 واحد توليدی استان از 347 ميليارد تومان تسهيلات بسته رونق توليد در سال 96 :

رئيس ستاد تسهيل و رفع موانع توليد استان يادآور شد: 593 واحد توليدی استان از 347 ميليارد تومان بسته رونق توليد در سال 96 بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی شركت شهركهاي صنعتي مازندران، محمد اسلامی در جلسه ستاد تسهيل سرمايه گذاری و رفع موانع توليد استان با اشاره به اينکه مصوبات اين کارگروه بايد پايش و بررسی شود افزود: در راستای رفع مشکلات واحدهای توليدی و تقويت توليد و اشتغال همه بايد غيرتمندانه عمل کنند.

استاندار با بیان اینکه تقاضا برای کار و سرمایه گذاری در مازندران شتاب یافته است تصریح نمود: چرخه تولید باید مدیریت شود و با بازار انطباق داشته باشد.

رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان بر تشکیل کمیته ای برای کمک به وصول مطالبات بانکها تأکید کرد و بيان داشت: منابع مناسب باید وارد چرخه اقتصاد استان شود.

وی حرکت برای رونق تولید و اقتصاد پویا را مهم ترین کار در این راستا بیان کرد و عنوان داشت: از تولید به معنای واقعی کلمه باید حمایت شود.

استاندار با اشاره به اینکه جامعه از بیکاری جوانان و فارغ التحصیلان رنج می برد خاطرنشان ساخت: خروجی ستاد تسهیل باید رونق تولید و اشتغال باشد و در حوزه اشتغال یک اتفاق واقعی باید رخ دهد.

اسلامی با اشاره به اینکه نباید ریسک مدیریت و جرات تصمیم گیری کاهش یابد ادامه داد: پایدار سازی اشتغال و رونق تولید باید اتفاق بیفتد.
آخرين ويرايش : ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ساعت : ۱۱:۰۳ قبل‏ازظهر |  


امروز :

چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

الأربعاء ۷ شوال ۱۴۳۹

Wednesday 20 June 2018
  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي ساري
طلوع آفتاب : ۴ : ۳۹ : ۱۶
اذان صبح : ۲ : ۴۷ : ۵۴
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۹ : ۰۵
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۸ : ۵۶
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۹ : ۱۷
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۰۱۳۱۲۱
كل بازديدكنندگان : ۲۵۸۱۹۴۱
نمايش هاي امروز : ۷۷
بازديد هاي امروز : ۷۶
افراد آنلاين : ۶۲


Powered By DLAB-SG 3.1 - All Rights Reserved For Mazandaran Industrial and Eastates Corporation / Best View @ 1024 * 768